Dobry występ w Drzonkowie

Na odbywającym się dniach 25-27.11.2016 w Drzonkowie II Grand Prix Kadetów udział wzięło dwoje naszych zawodników.

Natalia Gajewska oraz Filip Rułka pod wodzą Jerzego Schreibera rozpoczęli swoje zmagania od piątkowego turnieju eliminacyjnego.

Filip trafił do grupy czteroosobowej i po wygraniu jednego meczu nie zdołał awansować do dalszego etapu turnieju.

Natalia po bardzo dobrej grze w swojej grupie eliminacyjnej, w której wygrała dwa pojedynki z Klarą Lemańska (Sempólno Krajewskie) 3:0 oraz Julią Kolbusz ( Brzeg Dolny) 3:2 zajęła 1 miejsce w grupie. O prawo gry w sobotnim turnieju głównym Natalia wygrała pojedynek z Michalina Kasprzyk (Skrzyszów) 3:1.

W sobotnim turnieju głównym Natalia po bardzo dobrej grze w swojej grupie, w której wygrała dwa pojedynki z Laurą Kałużny z Jastrzębia i z Kamilą Małysiak z Nowego Targu po 3:2 oraz przegrywając 0:3 z Zuzanną Sułek zajęła w grupie 2 miejsce.

W 1/16 Nasza zawodniczka pokonała 4:1 Michalinę Górską (LUKS FALA Piotrawin), w 1/8 Natalia musiała uznać wyższość Kamili Gryko (Białystok) przegrywając 0:4, warto dodać że Kamila Gryko zajęła ostatecznie 2 miejsce.

Natalia grając turniej pocieszenie zajęła ostatecznie 21 miejsce co jest najlepszym wynikiem w dotychczasowej przygodzie z tenisie stołowym.

Serdecznie gratulujemy i liczymy na poprawienie wyników Naszych zawodników w kolejnych ogólnopolskich turniejach.