III Miejsce na Grand Prix Weteranów Jacka Stokłosy

Bardzo dobry wynik osiągnął Nasz Kapitan II ligowej drużyny na odbywających się w Węgierskiej Górce IV Grand Prix Weteranów

Jacek Stokłosa startujący pierwszy raz w tego typu zawodach swoją grupę eliminacyjną wygrał bez straty seta wygrywając odpowiednio z : Januszem Góralczykiem ( Olsztyn), Tomaszem Jurgońskim ( Zielona Góra ) oraz Robertem Słowik ( Boguszów Gorlice)

W pierwszej rundzie po wyjściu z grupy zmierzył się z Jackiem Jaśkiewiczem ( Radom) wygrywając ten pojedynek również 3:0. ,kolejna runda to zacięty pojedynek Naszego Kapitana z Arturem Zielińskim (Warszawa) wygrany 3:2 ( do 9 w V secie).

Pojedynek ćwierćfinałowy to wygrana 3:1 z Krzysztofem Olszewskim ( Warszawa). W półfinale Jacek musiał uznać wyższość późniejszego zwycięzcy Grand Prix  Tadeuszowi Durce ( Bielsko Biała) przegrywając 1:3.

Mecz o 3 miejsce to wygrana 3:1 z Dariuszem Skowrońskim ( Warszawa)

W w/w kategorii ( 50+) startowało 38 zawodników

Gratulacje dla Naszego zawodnika i liczymy na kolejne sukcesy w turniejach Grand Prix Weteranów