Jan Wróbel Trzecim Strażakiem na śląsku

1 lutego 2017 r. w hali Centrum Kulturalno-Sportowego „Łabedź” w Gliwicach, odbyły się „Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa woj. śląskiego Strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Tenisie Stołowym” oraz „Mistrzostwa woj. śląskiego Weteranów Państwowej Straży Pożarnej w Tenisie Stołowym”.
Organizatorem mistrzostw była Komenda Wojewódzka PSP w Katowicach oraz Komenda Miejska PSP w Gliwicach

Brązowy medal wywalczył Nasz zawodnik Jan Wróbel ( reprezentujący Komendę Powiatową PSP w Żywcu) będący reprezentantem Andersa Żywiec  w trzeciej oraz drugiej lidze . W mecz ćwierćfinałowym uległ on Piotrowi Skubała 0:3 (Komenda Powiatowa PSP w Lublińcu) , by potem grając w turnieju pocieszenia ( można zająć 3 miejsce). W meczu o 3 miejsce Nasz zawodnik również trafił na w/w zawodnika wygrywając z nim 3:2 pomimo tego, że w piątym secie przegrywał kilkoma punktami.

Trzecie miejsce dało Jankowi prawo gry w Mistrzostwach Polski Strażaków. Trzymamy kciuki za dobry występ Naszego zawodnika na tych mistrzostwach.

Warto dodać, że w klasyfikacji drużynowej 1 miejsce zajęła Komenda Powiatowa PSP Żywiec, gratulujemy

W zawodach,w grze indywidualnej wzięło udział 44 zawodników,  w klasyfikacji drużynowej 12 zespołów  w Mistrzostwach Weteranów 3 zawodników.

zdjęcie: Nowiny Gliwickie