Jan Wróbel Srebrnym Drużynowym Mistrzem Polski Strażaków

W dniach 14-17 marca 2017 r. w Augustowie odbyły  się XXXIV Mistrzostwa Polski Strażaków Państwowej Straży Pożarnej w tenisie stołowym.

15 marca 2017 r. zostały rozegrane mecze eliminacyjne fazy grupowej. Wzięły w nich udział reprezentacje 14 województw oraz Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie. Skład województwa śląskiego na te zawody był następujący: Jarosław Tomicki, Dariusz Steuer, Piotr Skubała,Jan Wróbel i Marian Matejczyk.

W fazie grupowej Śląsk po 5:0 ograł województwa: Kujawsko-Pomorskie, Łódzkie, Świętokrzyskie. Runda finałowa odbyła się dzień później, Śląsk wygrał 5:2 z woj. Opolskim, 5:1 z woj. Podlaskim. W finale spotkał sie z woj. Podkarpackim i przegrał to spotkanie 2:5 zdobywając tym samym tytuł Wicemistrza Polski.

W turnieju indywidualnym Nasz Zawodnik uzyskał 9 lokatę na 61 zawodników, zwyciężył Jarosław Tomicki przed Piotrem Chmielem oraz Krzysztofem Marcinowskim.

Gratulujemy Naszemu Zawodnikowi i życzymy dalszych sukcesów.