Brązowy Medal na Mistrzostwach Polski LZS

W odbywających się w miniony weekend 23-25.06.2017 w Białymstoku, Mistrzostwach Polski Ludowych Związków Sportowych Nasz Klub reprezentowało 4 zawodników.

Najlepiej z pośród Naszej czwórki wypadła Natalia Gajewska, która w kadetkach zdobyła brązowy medal. W pierwszej rundzie turnieju Natalia miała wolny los, następnie pokonała Zuzannę Staszczak (LKS Piotrowice) 3:2, w ćwierćfinale pokonała pewnie 3:0 Weronikę Szewczak (UKS ŻACZEK Fajsławice ). W półfinale Natalia musiała uznać wyższość późniejszej Mistrzyni Polski Kamil Gryko przegrywając z nią 0:3. W walce o brąz Nasza Zawodniczka wygrała z Michaliną Kasprzyk (LUKS Skrzyszów) 3:1 zdobywając Brązowy  Medal Mistrzostw Polski.

W kategorii kadetów bardzo dobry turniej rozegrał Filip Rułka przegrywając walkę o brąz zajmując tym samym 5 miejsce. W młodzikach Maksymilian Rus zajął miejsce 13te, natomiast Bartosz Sobel w kategorii juniorów zdobył miejsce 9.

Ogromne gratulacje dla Naszych Młodych Zawodników. Życzymy udanego wakacyjnego wypoczynku i jeszcze lepszych wyników na nadchodzącym sezonie 🙂