WTK Naszych Zawodników

W dniach 27 i 28 stycznia odbyły się aż 4 zawody z cyklu WTK: Weteranów, Młodzieżowców, Juniorów oraz Kadetów.

Wśród Weteranów bezkonkurencyjny był Nasz trener klubowy Pan Jerzy Schreiber, który pewnie wygrał swoją kategorię wiekową.

Na WTKu Młodzieżowców Filip Rułka oraz Bartosz Sobel zajęli miejsca w przedziale 9-12.

Na WTKu Juniorów rozgrywanym w Gliwicach Amanda Sudoł zajęła miejsca w przedziale 9-12, Filip Rułka 17-24, Maks Rus 49-64,

Kadeci swój WTK rozgrywali w Łaziskach Górnych, najlepiej zaprezentował wśród Naszych zawodników zaprezentował się Karol Kufel, który zajął miejsca 9-12, Maks Rus 17-24, Michał Gniadek 33-48, Dominik Małysiak 49-64.

Gratulujemy oraz życzymy powodzenia na turniejach ogólnopolskich oraz mistrzostwach śląska