Podsumowanie rozgrywek ligowych

W związku z panującą epidemią koronawirusa, decyzją władz PZTS oraz ŚLZTS, wszystkie rozgrywki ligowe zostały przedwcześnie zakończone.

Nasze Drużyny w zakończonych rozgrywkach uplasowały się na następujących miejsca :

Zawodnicy występujący w II lidze z dorobkiem 16 punktów, zajęli 4 miejsce a najlepiej punktującym zawodnikiem był Waldemar Pal.

III ligowcy zakończyli zmagania na 8 miejscu zdobywając 12 punktów a najlepiej punktującym był Michał Krutak.

W IV lidze występowały dwie nasze drużyny: III Zespół Andersa zajął pozycję 8 miejsce z dorobkiem 7 punktów, najlepiej punktującym był Ryszard Małysiak, natomiast IV Zespół uplasował się pozycję niżej zdobywając 5 punktów a najlepiej punktującym był Adam Gajewski.

Szczegółowe zestawienia ligowe można sprawdzić wchodząc na naszej stronce w zakładkę „terminarz i wyniki”

Mamy nadzieję, że uda się rozegrać turnieje indywidualnej gdzie szanse na medale rangi wojewódzkiej oraz ogólnopolskiej mają Nasi zawodnicy, między innymi Małgorzata Pietraszko, Karol Kufel, Filip Rułka, Bartosz Sobel oraz Tomasz Mika.