III Grand Prix Polski Weteranów

W miniony weekend 12-13 grudnia, Węgierska Górka gościła weteranów z całej polski na III Grand Prix. W turnieju tym mieliśmy czterech swoich przedstawicieli. Trzech zawodników oraz Prezesa Klubu Tomasza Mikę, który był zastępcą sędziego głównego.

W kategorii 40 + ( udział brało 48 zawodników) nasz klub reprezentowali Adrian Myszewski oraz Adam Grajewski. Adrian po wygraniu grupy eliminacyjnej oraz dwóch gier w turnieju głównym, w ćwierćfinale uległ po bardzo zaciętym meczu Wojciechowi Tebecio 2:3 i ostatecznie zajął miejsca w przedzielę 9-12. Adamowi nie udało się awansować do turnieju głównego, natomiast w turnieju pocieszenia zajął miejsca w przedziale 33-48.

Bardzo dobry turniej zagrał nasz trener Jerzy Schreiber kategoriach 70-74 ( 13 zawodników ), który po wygraniu swojej grupy eliminacyjnej oraz dwóch gier w turnieju głównym, przegrał dopiero w finale z Henrykiem Pietrzakiem 2:3 zajmując ostatecznie 2 miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejach turniejach .