Otwarty Wojewódzki Turniej Młodzików

W Łaziskach Górnych odbył się otwarty wojewódzki turniej w kat. Młodzik. W turnieju brało udział 35 młodziczek oraz 69 młodzików. Nasz klub reprezentowało 4 zawodników- Hania Kufel, Małgosia Pietraszko, Karol Kufel oraz Patryk Łoziński. Najlepiej zaprezentował się ponownie Karol Kufel ? , który zajął wysokie 2 miejsce przegrywając po zaciętej walce 2:3 z Mateuszam Gawlasem. Również dobrze zaprezentowała się Małgosia Pietraszko zajmując 7 miejsce. Patryk Łoziński ostatecznie zajął 25 miejsce. Hania Kufel zajęcia 33 miejsce, lecz trzeba przyznać że Hania jest dopiero skrzatkąPodkreślmy, że jest to świetny występ naszych reprezentantów, cieszy fakt że, kolejny turniej potwierdza wysoką formę naszych zawodników. BRAWO Małgosia ?BRAWO Hania ?BRAWO Karol ?BRAWO Patryk ?Ale to jeszcze nie koniec: Juz w tym tygodniu zaczynamy pierwsze ligowe starcia w nowym roku, gdzie drużyna z Żywca będzie podejmowała we własnej hali drużynę UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza, mamy nadzieję że wbrew sportowym obostrzeniom, nasi zawodnicy zachowają pogodę ducha i bojowe nastawienie? Walczymy razem , trzymajcie kciuki ✊, liczymy na wasze wsparcie ?