GPP MŁODZIKÓW DĘBICA

Bardzo dobre zawody rozegrali Nasi młodzi zawodnicy podczas odbywających się w Dębicy ( 19-21 marca). Wpierw do rywalizacji w turnieju eliminacyjnym przystąpiła Małgosia Pietraszko, w grupie eliminacyjnej wygrała dwa mecze i awansowała do rundy pucharowej, w której po zaciętym pojedynku wygrała 3:2 i uzyska prawo gry w sobotnim turnieju głównym. W grupie turnieju głównego Małgosia wygrała dwa z trzech pojedynków co dało jej awans z drugiego miejsca do turnieju głównego. 1/16 turnieju to niestety porażka Naszej zawodniczki 0:3, jednak Małgosia nie załamała się tym faktem i pewnie wygrała mecz o miejsce 17ste 3:0 🙂

Z racji rankingu do sobotniej rywalizacji w grupie przystąpił Karol Kufel. W swojej grupie wygrał wszystkie trzy mecze i zameldował się w turnieju głównym. 1/16 turnieju to wygrana Karola po zaciętym pojedynku 3:2 z zawodnikiem z Wierzbięcina, 1/8 finału to pewna wygrana 3:0 z zawodnikiem Działdowa. W walce o półfinał GPP Karol musiał uznać wyższość późniejszego triumfatora turnieju Aleksa Pakuły ( Bogoria Grodzisk Mazowiecki) ulegając mu 0:3 zdobywając tym samym miejsce w przedziale 5-8 co jest znakomitym wynikiem.

Zarówno Małgosia jak i Karol, po można powiedzieć najlepszych występach w ich dotychczasowy przygodzie z tenisem stołowym uzyskali prawo gry bez konieczności eliminacji w Mistrzostwach Polski Młodzików, które również odbędą się w Dębicy 14-16 maja.

Naszym zawodnikom ogromnie gratulujemy i życzymy jeszcze lepszych wyników podczas Mistrzostw Polski 🙂