Dobry występ w Drzonkowie
Na odbywającym się dniach 25-27.11.2016 w Drzonkowie II Grand Prix Kadetów udział wzięło dwoje naszych zawodników.
Na odbywającym się dniach 25-27.11.2016 w Drzonkowie II Grand Prix Kadetów udział wzięło dwoje naszych zawodników.
Nietypowo bo w poniedziałek Nasza IV ligowa drużyna udała się na mecz z drużyna LKS Lesznianka III Leszna Górna, którą pokonała 7:3



Nasi Trzecioligowcy wygrali dziś swój pierwszy mecz w tegorocznych rozgrywkach ligowych.



W rozgrywanym dziś meczu 2 ligi Nasza drużyna kolejny raz przegrała 4:6, tym razem z drużyną ATS Ligota na ich parkiecie….
Punktowali:
Waldemar Pal 2,5p
Michał Siwiec 1,5p



Tak za jakiś czas będzie brzmiała nazwa Naszej pierwszej drużyny wystepującej w II lidze opolsko-śląskiej.



W VI kolejce rozgrywek o mistrzostwo ligi okręgowej Nasi zawodnicy zremisowali z drużyną KTS II Lędziny 5:5 Continue Reading



Nasza druga druzyna zremisowała we własnej hali z drużyną LKS Pogórze 5:5 Continue Reading


W rozgrywanym 13 listopada w Bytomiu II WTKu Młodzieżowców doskonale spisał się Nasz zawodnik Michał Siwiec, który zajął 2 miejsce przegrywająć jedynie z Marcinem Balcerzakiem z Poloni Bytom