Wygrana w Sosnowcu

W meczu XIV kolejki II ligi Nasza Drużyna wygrała na wyjeździe po dramatycznym meczu  z drużyną UKS Huragan Sosnowiec 6:4.

Po grach deblowy prowadził Anders 5:1 i nic nie wskazywało, że do końca będą ważyć się losy tego spotkania. Zwycięską partię wygrał kapitan Jacek Stokłosa z Szymonem Twardowski. Przegrywał już w tym pojedynku 0:2 by wyrównać na 2:2. W piątym secie Nasz zawodnik prowadził już 9:4 by ostatecznie po obronie trzech piłek meczowych wygrać mecz 15:13 zapewniając końcową wygraną 6:4

Punktowali:

Jacek Stokłosa 2,5p
Dominik Kufel 1,5p
Waldemar Pal 1,5p
Michał Siwiec 0,5p

Ostatni mecz rudny zasadniczej Nasza Drużyna rozegra we własnej hali po feriach zimowych (03.02.2017 godzina 18:30) Przeciwnikiem będzie MKS Skarbek Tarnowskie Góry  zajmujący obecnie 13tą lokatę w tabeli drugiej ligi z dorobkiem 9 punktów.