Podsumowanie I Grand Prix Polski osób niepełnosprawnych

Od 21 do 23 kwietnia na obiekcie CS PZTS w Gdańsku odbywało się 1 Grand Prix osób niepełnosprawnych.

W turnieju tym udział wziął nasz zawodnik Tomasz Mika reprezentujący jednocześnie barwy STARTu Zielona Góra.

W turnieju eliminacyjnym Tomek zajął 2 miejsce przegrywając 0:3 z Waldemarem Krzemińskim ( Bolesławiec) i kolejno wygrywając po 3 :0 z Filipem Klawińskim ( Bydgoszcz) oraz z Mariuszem Zięba (Warszawa). W ćwierćfinale nasz zawodnik pokonał 3:1 Michała Zawodnika ( Warszawa). Grę o finał Tomek przegrał 0:3 z Sławomirem Brakiem ( Łódź). W meczu o 3 miejsce zmagając się z kontuzją kolana Mika przegrał 2:3 z Rafałem Kraft ( Warszawa) zajmując ostatecznie 5 miejsce.

Gratulujemy i życzymy poprawienia wyniku na kolejnym Grand Prix Polski w czerwcu