Pomoc w walce z epidemią

Jak wszyscy wiemy od kilku tygodni zmagamy się ze epidemią koronawirusa. Wiele firm i instytucji pomaga szpitalom w zakupie najpotrzebniejszego sprzętu. Do akcji pomocowej chce się przyłączyć również Nasz Klub.

Pragniemy zorganizować zbiórkę funduszy, które przekażemy na rzecz Szpitala Powiatowego w Żywcu na zakup niezbędnego asortymentu. Zachęcamy Naszych Zawodników, Ich Rodziców, a także Wszystkich Sympatyków Naszego Klubu do zaangażowania się w akcję i dobrowolną wpłatę na konto klubowe. Następnie, cała zebrana kwota zostanie przekazana w formie darowizny dla Szpitala.

Postanowiliśmy, aby nie organizować zbiórek przez różnego rodzaju portale, z powodu naliczania prowizji od wpłat. Po dokonaniu darowizny na rzecz szpitala przedstawimy potwierdzenie wykonanych transakcji.

Dane do przelewu:

Ludowe Integracyjne Towarzystwo Sportowe „Meble Anders”, ul. Grunwaldzka 3, 34-300 Żywiec.

Nr konta : 46 1160 2202 0000 0000 6178 6357 Milenium Bank, tytułem: darowizna

AKCJA TRWA DO 20 KWIETNIA

Zachęcamy do pomocy w tym trudnym czasie . Pamiętajmy DOBRO WRACA 🙂 🙂 🙂