
GPP MŁODZIKÓW DĘBICA

Bardzo dobre zawody rozegrali Nasi młodzi zawodnicy podczas odbywających się w Dębicy ( 19-21 marca). Wpierw do rywalizacji w turnieju eliminacyjnym przystąpiła Małgosia Pietraszko, w grupie eliminacyjnej wygrała dwa mecze i awansowała do rundy pucharowej, w której po zaciętym pojedynku wygrała 3:2 i uzyska prawo gry w sobotnim turnieju głównym. W grupie turnieju głównego Małgosia wygrała dwa z trzech pojedynków co dało jej awans z drugiego miejsca do turnieju głównego. 1/16 turnieju to niestety porażka Naszej zawodniczki 0:3, jednak Małgosia nie załamała się tym faktem i pewnie wygrała mecz o miejsce 17ste 3:0 🙂
Z racji rankingu do sobotniej rywalizacji w grupie przystąpił Karol Kufel. W swojej grupie wygrał wszystkie trzy mecze i zameldował się w turnieju głównym. 1/16 turnieju to wygrana Karola po zaciętym pojedynku 3:2 z zawodnikiem z Wierzbięcina, 1/8 finału to pewna wygrana 3:0 z zawodnikiem Działdowa. W walce o półfinał GPP Karol musiał uznać wyższość późniejszego triumfatora turnieju Aleksa Pakuły ( Bogoria Grodzisk Mazowiecki) ulegając mu 0:3 zdobywając tym samym miejsce w przedziale 5-8 co jest znakomitym wynikiem.
Zarówno Małgosia jak i Karol, po można powiedzieć najlepszych występach w ich dotychczasowy przygodzie z tenisem stołowym uzyskali prawo gry bez konieczności eliminacji w Mistrzostwach Polski Młodzików, które również odbędą się w Dębicy 14-16 maja.
Naszym zawodnikom ogromnie gratulujemy i życzymy jeszcze lepszych wyników podczas Mistrzostw Polski 🙂
Turniej Eliminacyjny GPP Kadetów

Turniej eliminacyjny za nami.W piątek nasi najmłodsi zawodnicy- Małgorzata Pietraszko oraz Karol Kufel, pojechali na eliminacyjny ogólnopolski turniej do Krakowa, gdzie mogli zmierzyć się z najlepszymi zawodnikami w kraju. Niestety mimo woli walki nie udało się im się przejść eliminacji i musieli się pożegnać z turniejem już w piątek. Najlepiej zaprezentował się Karol Kufel, który po dwóch dobrych pojedynkach grupowych zmierzył się z Dominikiem Soliło któremu uległ o awans do turnieju głównego. Musimy jeszcze poczekać na awans naszych zawodników do najważniejszej imprezy tego sezonu jakie są Mistrzostwa Polski które zaplanowane są na początek maja. Małgosia, nasza młodziczka po mimo walki, uległa po zaciętych pojedynkach w grupie i nie awansowała do turnieju głównego. Cieszy nas rozwój naszych młodych zawodników, który widać w każdej rozgrywanej akcji. Już jutro nasi zawodnicy wracają na hale, gdzie będę dopracowywać najmniejsze szczegóły, braki i pokazać się z jak najlepszej strony w kolejnych spotkaniach, gdzie będą już mogli w środę zagrać w swoich rozgrywkach ligowych. Życzymy naszym młodym zawodnikom wiary, woli walki i siły do kolejnych treningów ![]()
![]()
![]()
![]()
Otwarty Wojewódzki Turniej Młodzików


W Łaziskach Górnych odbył się otwarty wojewódzki turniej w kat. Młodzik. W turnieju brało udział 35 młodziczek oraz 69 młodzików. Nasz klub reprezentowało 4 zawodników- Hania Kufel, Małgosia Pietraszko, Karol Kufel oraz Patryk Łoziński. Najlepiej zaprezentował się ponownie Karol Kufel ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Otwarty Turniej Juniorów


W Gliwicach odbył się kolejny z cykli otwartych turniejów, tym razem w kategorii juniorów.
Nasz klub klub reprezentowało 3 zawodników- Rułka Filip, Rus Maksymilian, Kufel Karol. Najlepiej zaprezentował się Filip Rułka, który zajął wysokie 3 miejsce ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
I OTWARTY TURNIEJ KADETÓW


Kolejny turniejowy weekend i kolejny świetny turniej dla zawodnika z Żywca. Wczoraj w Łaziskach Górnych odbył się otwarty wojewódzki turniej tenisa stołowego w kat. kadet. W turnieju brało udział 63 najlepszych zawodników z województwa. Nasz klub reprezentowało dwóch zawodników- Karol Kufel i Patryk Łoziński. Najlepiej zaprezentował się sie Karol Kufel![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()


II WTK Młodzieżowców


W Łaziskach Górnych w minioną niedzielę został rozegrany II WTK młodzieżowców. Udział w tym turnieju wzięła 4-osobowa reprezentacja naszego klubu: Bartosz Sobel, Filip Rułka, Karol Kufel oraz Małgorzata Pietraszko. Najlepiej zaprezentował się Bartosz Sobel, który pomimo dużo wyżej rozstawionych od siebie zawodników zajął wysokie 3 miejsce ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Obóz Kadry Śląska


W dniach 04-08.01.2021 na obiektach Krakowskiej Bronowianki odbywało się zgrupowanie Kadry Śląska. Pod opieką trenerów Jura Fomin, Artura Białka oraz Jakuba Masłowskiego, w obozie tym uczestniczyło dwóch zawodników naszego klubu. Występujący w 2 lidze Filip Rułka (junior) oraz Karol Kufel (młodzik) grający w 3 lidze. Nasi zawodnicy mieli bardzo silną grupę treningową łączącą najlepszych zawodników ze śląska oraz zawodniczki i zawodnicy Bronowianki Kraków. Filipowi oraz Karolowi gratulujemy powołania do Kadry Sląska. Solidnie przepracowane dni obozu na pewno zaprocentują w rozgrywkach ligowych oraz indywidualnych 🙂
















